Tomasz Szczepanik
Tomasz Szczepanik

Pasjonat kulinarny. Tomasz rozpoczął działalność w branży mięsnej w 1986 roku. Już w 1991 roku założył swoją pierwszą spółkę zajmującą się handlem oraz produkcją mieszanek przyprawowych do mięs i wędlin. W 1997 roku jego spółka była jedną z pierwszych polskich firm, które rozpoczęły handel mieszankami przyprawowymi na rynku wschodnim. Od 2004 roku utrzymuje kontakty na rynku rosyjskim, biegle władając tym językiem. Ponadto jest właścicielem dwóch lokali gastronomiczno-usługowych.

Szymon Szczepanik
Szymon Szczepanik

Szymon pracuje w branży spożywczej od 2013 roku. Zaczynał przy produkcji i sprzedaży czekolad, następnie zajmował się zaopatrzeniem w półprodukty zakładu produkcji przypraw do mięs. Przez lata pracy nabył wiedzę z zakresu jakości i kosztów produktów, oraz organizacji pracy zakładów produkcyjnych. Biegle włada językiem angielskim.

O NAS

Jesteśmy spółką działającą w branży spożywczej, specjalizującą się w pośrednictwie handlowym. Posiadając trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji przypraw dla przemysłu spożywczego, wyrobiliśmy kontakty zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, ze szczególnym naciskiem na rynek wschodni. 

 

W przeciągu wszystkich lat pracy wprowadziliśmy produkty do takich krajów jak Ukraina, Rosja, Stany Zjednoczone, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Litwa czy Białoruś.Rokrocznie jesteśmy obecni na najważniejszych targach związanych z przemysłem żywieniowym, takich jak Anuga (Kolonia), Agroprodmash (Moskwa), POLAGRA, FoodExpo (Kijów) czy WorldFood Poland, co pozwala nam być na bieżąco z nowościami technologicznymi,  trendami żywieniowymi, oraz nieustanie poszerzać bazę potencjalnych kontrahentów.

Szymon Szczepanik na targch Anuga 2019.
Tomasz Szczepanik podczas pokazu kulinarnego, New Delhi, Indie.

NASZA WIZJA

Po trzydziestu latach pracy w branży spożywczej, STS Food może pochwalić się obszerną bazą kontaktów do producentów wyrobów mięsnych, dodatków do żywności, dań gotowych, hurtowni spożywczych oraz sklepów. Planujesz powiększenie swojego asortymentu? Szukasz nowych rynków zbytu dla swoich produktów? Dobrze trafiłeś, możemy ci w tym pomóc!

STS Food posiada szeroką gamę kontrahentów. Dzięki nam możesz znaleźć nowe źródła zbytu swoich produktów, lub zapoznać się z lepszymi odpowiednikami półproduktów, które wykorzystywane są w przemyśle spożywczym. Oszczędzasz w ten sposób czas i pieniądze poświęcone na poszukiwanie klientów czy też uczestnictwo w targach branżowych.