O NAS

Jesteśmy spółką działającą w branży spożywczej, specjalizującą się w pośrednictwie handlowym. Posiadając trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji przypraw dla przemysłu spożywczego, wyrobiliśmy kontakty zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, ze szczególnym naciskiem na rynek wschodni. 

 

W przeciągu wszystkich lat pracy wprowadziliśmy produkty do takich krajów jak Ukraina, Rosja, Stany Zjednoczone, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Litwa czy Białoruś.Rokrocznie jesteśmy obecni na najważniejszych targach związanych z przemysłem żywieniowym, takich jak Anuga (Kolonia), Agroprodmash (Moskwa), POLAGRA, FoodExpo (Kijów) czy WorldFood Poland, co pozwala nam być na bieżąco z nowościami technologicznymi,  trendami żywieniowymi, oraz nieustanie poszerzać bazę potencjalnych kontrahentów.

NASZA WIZJA

Po trzydziestu latach pracy w branży spożywczej, STS Food może pochwalić się obszerną bazą kontaktów do producentów wyrobów mięsnych, dodatków do żywności, dań gotowych, hurtowni spożywczych oraz sklepów. Planujesz powiększenie swojego asortymentu? Szukasz nowych rynków zbytu dla swoich produktów? Dobrze trafiłeś, możemy ci w tym pomóc!

STS Food posiada szeroką gamę kontrahentów. Dzięki nam możesz znaleźć nowe źródła zbytu swoich produktów, lub zapoznać się z lepszymi odpowiednikami półproduktów, które wykorzystywane są w przemyśle spożywczym. Oszczędzasz w ten sposób czas i pieniądze poświęcone na poszukiwanie klientów czy też uczestnictwo w targach branżowych.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now